-20%

Cakes Only Box

Deze overheerlijke box bevat vier taart punten, alle vier in verschillende smaak en zeer exclusief.

Je kunt de box bestellen voor jezelf of voor een ander met een achtergelaten berichtje. Zo kan je dus familie leden op een leuke manier verrassen.

De smaken die wij voor jou hebben uitgekozen, zijn:

  • Berry Cheesecake
  • Triple Chocolate Cheesecake
  • Oreo Red Velvet Cheesecake
  • Hazelnut Caramel cheesecake

De smaken zijn gevarieerd en daarom zeker niet saai om in huis te hebben. De smaken kunnen niet aangepast worden.

25,00 19,95

Uitverkocht

Veel gestelde vragen

  1. V Waarom kan ik niet minder dan 6 (of 9 mini) cupcakes bestellen?
    Wij bakken onze cupcakes dagelijks vers. Dat betekent dat wij ook elke dag alle smaken mixen, zodat ook het beslag vers is. Het is daarom niet mogelijk om beslag te maken voor minder dan 6 (of 9 mini) cupcakes.
  2. V Kan ik mijn eigen wensen door geven zoals kleur of design ?
    Natuurlijk! Je kunt tijdens het invullen van je NAW op de bestel pagina in de notities al jouw wensen doorgeven. Mocht je toch nog vragen daar voor hebben kan je ons altijd aanspreken via de chat venster of ons bellen.
  3. V Ik wil mijn eigen logo/foto gebruiken is dat mogelijk ?
    We hebben daarvoor een 'speciale' cupcake gemaakt! De Logo Cupcake. Met deze cupcake kun je jouw eigen foto of logo gelijk toevoegen. Na het afrekenen krijgen wij de afbeelding binnen.
    Mochten wij nog vragen hebben nemen we natuurlijk contact op!
  4. V Het is na 14:00... Kan ik voor morgen nog bestellen ?
    Je kunt het altijd proberen :) Bel of spreek ons even aan via chat soms is het nog wel mogelijk!
Call Now Button